Home / Bez kategorii / Kobiety, dziewczyny, koleżanki! To będzie nasz Aktywny Dzień Kobiet! Niedziela dla nas a także dla Waszych rodzin!

Kobiety, dziewczyny, koleżanki! To będzie nasz Aktywny Dzień Kobiet! Niedziela dla nas a także dla Waszych rodzin!

To już jutro! Synoptycy przewidują, że 17 marca słońce nas będzie rozpieszczać, a temperatura może poszybować nawet do 10 stopni. Do godziny 18.00 nie będzie padać! Zaplanujcie ten dzień tak, by od 14.00 odmeldować się pod trzebiatowskim pałacem, gdzie wystartuje kolejna odsłona „Zdrową być – Aktywny Dzień Kobiet”. Nie może Was zabraknąć! Będziemy wspólnie maszerować i tańczyć! Będa babskie pogaduchy i dużo atrakcji! Przygotowaliśmy ciekawe vouchery dla uczestniczek marszu! I atrakcje dla najmłodszych!

Najpierw na dobry rozruch pomaszerujemy „Szlakiem słonia”. Zapraszamy do marszu Nordic Walking, który jest dyscypliną dla każdego! Nie ma wymówek! Jak ktoś nie ma kijków może spacerować również bez! Liczy się aktywność i to, że w niedzielne popołudnie wstaniemy z kanapy! Po marszu zapraszamy na nasze stoiska po poradę do profesjonalnego dietetyka z firmy https://www.nutridietmed.pl/

Jeśli któraś z pań, kobiet, dziewczyn, koleżanek lub przyjaciółek będzie miała ochotę będzie można zasięgnąć również porady kosmetyczki lub pomalować i ozdobić bezpłatnie paznokcie Studio pielęgnacji Dłoni i Stóp,, Alicja”-Alicja Ławryniuk oraz Ewa Łazoryszak oraz  posmakować zdrowych soków oraz roślinnych i dietetycznych przysmaków! O 15.30 zaś zatańczymy wspólnie Zumbę z Kariną Romul – Kopeć, instruktorem zumby, które zapraszam również na zajęcia w Cerkwicy i Rewalu! – Poruszamy się trochę, pokołyszemy, pogadamy o babskich sprawach, wymienimy ciekawymi informacjami, warto w babskim gronie spędzić ten dzień! Oczywiście zapraszamy również do towarzystwa panów i dzieciaki! – mówią organizatorzy „Aktywnego Dnia Kobiet”. Organizatorem „Aktywnego Dnia Kobiet” było Stowarzyszenia AT – Aktywny Trzebiatów we współpracy z Urzędem Miejskim w Trzebiatowie oraz Trzebiatowskim Ośrodkiem Kultury.

 

Będą z nami i wspierają nas:

NutriDiet Med Centrum Dietetyki Maja Czerwińska-Rogowska

Siłownia-fitness club ,, Szyman Team ”

Salon Fryzjerski „Kasia”

Salon Fryzurka” Joanna Łodziato

Hattrick Pub & Pizza

Studio pielęgnacji Dłoni i Stóp,, Alicja” – Alicja Ławryniuk oraz Ewa Łazoryszak

Anna Guzewska Rzęsy z pazurem

Salon Urody ” ROSES ” Trzebiatów Brygida Jakubowicz

Patron Medialny: Portal Informacyjny Gryfickie.info oraz Tygodnik Regionalny Puls Miasta

 

Sprawdź także

Życzenia świąteczne od Starosty Powiatu Gryfickiego, Wicestarosty i Przewodniczącej Powiatu Gryfickiego

Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań życzą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.