Home / GRYFICE / Wypadek pod Przybiernówkiem, jedno z aut dachowało. 44 – letnia kobieta w szpitalu

Wypadek pod Przybiernówkiem, jedno z aut dachowało. 44 – letnia kobieta w szpitalu

Przed godziną 9.00 rano na trasie Cerkwica – Gryfice w rejonie miejscowości Przybiernówko doszło do wypadku, w wyniku którego zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierująca jednym z pojazdów została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracuje policja, jako pierwsi dojechali strażacy z OSP Przybiernówko a także z PSP Gryfice. Droga jest przejezdna.

Jak ustaliło Gryfickie.info do zdarzenia doszło w chwili, gdy 63 – letni kierowca Audi A4 rozpoczął nieprawidłowo manewr wyprzedzania. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie upewnił się czy żaden z pojazdów jadących za nim nie podjął również tego manewru. Tymczasem jadąca za nim samochodem Audi TT 44 – letnia kobieta rozpoczęła prawidłowo wyprzedzanie. W tej samej chwili Audi A4 uderzyło w bok auta kobiety i zepchnęło je z drogi, prowadząca straciła panowanie i zjechała na pobocze, a samochód dachował – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. 44 – latka została przetransportowana do szpitala wojewódzkiego MEDICAM w Gryficach.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Noc w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

Przed nami Europejska Noc Muzeów, jedyna taka noc w roku! Z tej okazji Muzeum Rybołówstwa …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.