niedziela, 26 Maj 2019
Home / POWIAT / Volkswagen roztrzaskany na drzewie pod Darżewem. Kierująca w szpitalu

Volkswagen roztrzaskany na drzewie pod Darżewem. Kierująca w szpitalu

Do zdarzenia drogowego doszło o godzinie 19.30 w miejscowości Darżewo na drodze w kierunku Dargosławia. Kierująca osobowym Volkswagenem Bora straciła panowanie na pojazdem, zjechała z trasy i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta nie mogła samodzielnie wydostać się z pojazdu, konieczna była pomoc strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach.

 – Potwierdzam, że doszło do zdarzenia drogowego na trasie pomiędzy Darżewem a Dargosławiem. 48 – latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną gwałtownego manewru było wtargnięcie zwierząt leśnych na drogę. Kierującą przetransportowano do szpitala wojewódzkiego w Gryficach – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik KPP w Gryficach. Z informacji uzyskanych przez Gryfickie.info wynika, że kobieta nie mogła samodzielnie opuścić pojazdu, konieczna okazała się interwencja strażaków z PSP w Gryficach.

 

Sprawdź także

Czyste powietrze. Spotkanie informacyjne w Gryficach

29 maja 2019 o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gryficach przy Placu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.