poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Bus dla Orkiestry Red Swing Low. Artyści rozpoczęli zbiórkę pieniędzy

Bus dla Orkiestry Red Swing Low. Artyści rozpoczęli zbiórkę pieniędzy

Artyści z Orkiestry Red Swing Low z Gryfic rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, które przeznaczą na zakup pojazdu – busa, który ułatwi im transport, a także – logistyczne manewry przy organizowaniu treningów, prób i koncertów.

-Zespół Red Swing Low to prawie 100 osobowa grupa młodych muzyków oraz tancerzy z Gryfic. W raz z rozwojem oraz modernizacją RSL zakupiony został sprzęt muzyczny oraz inscenizacje o wymiarach przekraczających 2m oraz wagę około 200kg, tym samym dotychczasowy transport ręczny czy samochodowy stał się niemożliwy – tłumaczą artyści z Gryfic. – Rok 2019 to Jubileuszu X-Lecia naszego zespołu oraz wyjazd na Mistrzostwa Europy Rasteder Musiktage. W każdy weekend instrumenty muszą być przewożone z Gryfickiego Domu Kultury na stadion lub sale gimnastyczną gdzie młodzi muzycy i tancerze szykują nowe show. Z naszej strony bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w zakupie busa transportowego który ułatwi nam dalsze funkcjonowanie i pomoże w realizacji projektu – dodają.

Zbiórka dla Orkiestry Red Swing Low – kliknij

 

Sprawdź także

Artystyczne spotkania przyjaciół Gryfice – Rybokarty

Trwają ostatnie przygotowania do wakacyjnych spotkań fotografików oraz artystów malarzy, organizowanych w ramach jubileuszowej, XX …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.