środa, 20 Marzec 2019
Home / TRZEBIATÓW / Impreza zakrapiana alkoholem zakończona tragedią? W Trzebiatowie mężczyzna ugodzony w udo

Impreza zakrapiana alkoholem zakończona tragedią? W Trzebiatowie mężczyzna ugodzony w udo

Do drastycznych scen doszło w„biały dzień” w ścisłym centrum Trzebiatowa. Na ulicy Sienkiewicza naprzeciwko Pałacu nad Młynówką mężczyzna został ugodzony w udo. Sprawę bada prokuratura

– Potwierdzamy, że około godziny 10:30 dyżurny policji został poinformowany o tym, że na jednej z ulic w Trzebiatowie znaleziony został mężczyzna w raną uda – powiedział Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach. – Ranny, 68 letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. W tej chwili policjanci prowadzą czynności niecierpiące zwłoki ukierunkowane na ustalenie przyczyny zranienia. Więcej informacji w tej sprawie udziela prokuratura – dodał.

Według nieoficjalnych informacji, wynikających z relacji świadków, do tragedii doszło w wyniku awantury. W czasie imprezy zakrapianej alkoholem doszło do sprzeczki, w wyniku, której mężczyzna został ranny.

Sprawdź także

Spotkanie z Katarzyną Pylak autorką promującą swoją debiutancką powieść „Stary Hotel” już w najbliższy czwartek

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższy piątek, 21 marca o godzinie 17.00 na spotkanie z …

Jeden komentarz

  1. Nie tylko zakrapianej, ślę i grubo kierowanej porażkami o znanym działaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.