sobota, 20 Lipiec 2019
Home / TRZEBIATÓW / Czy to była próba samobójcza? Młody mężczyzna skacze z mostu w Trzebiatowie

Czy to była próba samobójcza? Młody mężczyzna skacze z mostu w Trzebiatowie

W sieci krąży filmik, na którym widać jak półnagi mężczyzna skacze z mostu przy ulicy Sienkiewicza w Trzebiatowie wprost do Młynówki.

Z oczywistych względów nie publikujemy tego materiału. Na filmiku, który krąży w internecie, widać jak młody mężczyzna bez ubioru dolnej części ciała, początkowo wykonuje przysiady trzymając się barierki mostu, a po kilku sekundach wychyla się gwałtownie i wpada do Młynówki.

– Potwierdzam, że dzisiaj (6 marca) w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy zgłoszenie o skoku mężczyzny do Młynówki w Trzebiatowie. Po przyjechaniu na miejsce, policjanci zastali młodego mężczyznę, który znajdował się już na brzegu. Z obserwacji wynikało, że potrzebuje pomocy, chociażby ze względu na grożące wyziębienie – powiedział Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, jednak mężczyzna odmówił udzielenie pomocy. Pozostawiony został pod opieką rodziny.

Sprawdź także

Kros Farmera w Trzebiatowie. Weź udział w ekstremalnym biegu przełajowym

To wyzwanie tylko dla najbardziej wytrwałych, odpornych i zaciętych sportowców. Bieg Farmera na terenie gminy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.