Home / TRZEBIATÓW / Czy to była próba samobójcza? Młody mężczyzna skacze z mostu w Trzebiatowie

Czy to była próba samobójcza? Młody mężczyzna skacze z mostu w Trzebiatowie

W sieci krąży filmik, na którym widać jak półnagi mężczyzna skacze z mostu przy ulicy Sienkiewicza w Trzebiatowie wprost do Młynówki.

Z oczywistych względów nie publikujemy tego materiału. Na filmiku, który krąży w internecie, widać jak młody mężczyzna bez ubioru dolnej części ciała, początkowo wykonuje przysiady trzymając się barierki mostu, a po kilku sekundach wychyla się gwałtownie i wpada do Młynówki.

– Potwierdzam, że dzisiaj (6 marca) w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy zgłoszenie o skoku mężczyzny do Młynówki w Trzebiatowie. Po przyjechaniu na miejsce, policjanci zastali młodego mężczyznę, który znajdował się już na brzegu. Z obserwacji wynikało, że potrzebuje pomocy, chociażby ze względu na grożące wyziębienie – powiedział Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, jednak mężczyzna odmówił udzielenie pomocy. Pozostawiony został pod opieką rodziny.

Sprawdź także

Mariusz Gładysz potrzebuje naszej pomocy

Mariusz Gładysz, mieszkaniec Trzebiatowa potrzebuje naszej pomocy. Dokładnie 12 miesięcy temu usłyszał pierwszą diagnozę – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.