sobota, 20 Lipiec 2019
Home / GRYFICE / Gęsta mgła spowiła część powiatu, słaba widoczność. Złe warunki na drogach

Gęsta mgła spowiła część powiatu, słaba widoczność. Złe warunki na drogach

We wtorek po godzinie 17.00 nad Trzebiatów i część powiatu napłynęła gęsta mgła. Ulice i drogi spowite szarą zasłoną, ledwo widzialne budynki, trudne warunki do jazdy w mieście a także poza jego granicami. Nasi czytelnicy przesyłają zdjęcia. – Dawno nie było tak gęstej mgły, po 17.00 zrobiło się nagle bardzo chłodno, jakby przypłynęła do nas bryza znad wybrzeża. Miasto wygląda trochę jak z dreszczowca – piszą nasi czytelnicy, przesyłając zdjęcia.

Tak duże zamglenie powstaje m.in. w sytuacji, gdy ciepłe i wilgotne powietrze nasunie się na chłodniejsze. Ostatnie dni należały do cieplejszych. Jak pokazują prognozy temperatury w okolicach 10 a nawet do 12 stopni w środę (27 lutego) będą utrzymać się przez najbliższe dni. Początek marca również zapowiada się na plusie. Średnie dzienne wskazania to około 6 – 7 stopni. Jutro pogoda słoneczna z zachmurzeniami, w czwartek i piątek pochmurno, w niedzielę może przejściowo padać.

Sprawdź także

Paprykarzowa uczta w Rewalu

Paprykarzowa Uczta, Roberta Bochenko cieszyła się ogromnym powodzeniem. Setki gości wielokrotnie ustawiało się w kolejce …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.