sobota, 17 Sierpień 2019
Home / BROJCE / 100-lecie publicznych służb zatrudnienia

100-lecie publicznych służb zatrudnienia

Sto lat temu decyzją Józefa Piłsudskiego powołano pierwsze w wolnej Polsce służby zatrudnienia. Od tego czasu urzędy przeszły długą i niełatwą drogę, aby stać się miejscami otwartymi i nowoczesnymi, które biorą aktywny udział w kształtowaniu współczesnego rynku pracy. W rocznicę tych wydarzeń, urzędy pracy w całym kraju obchodzą swój jubileusz.

25 lutego w sali konferencyjnej Restauracji 32 Motel w Gryficach spotkali się pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach. Na początku uroczystości wyświetlono film okolicznościowy prezentujący historię powstania oraz ewolucję urzędów pracy na przestrzeni lat. Wśród widzów i tym samym zaproszonych gości byli m.in. Starosta i Wicestarosta Powiatu Gryfickiego, członkowie Zarządu Powiatu Gryfickiego oraz włodarze gmin. Podczas uroczystości wręczono symboliczne podziękowania pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy oraz uhonorowano osoby, legitymujące się dwudziestoletnim stażem pracy w Publicznych Służbach Zatrudnienia.

Sprawdź także

Piknik Zielny w Gąbinie

Park Edukacji i Rekreacji „Mandragora” w Gąbinie zaprasza na drugą edycję Pikniku Zielnego, który odbędzie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.