poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / PŁOTY / Zablokowany ruch na krajowej szóstce. Osobowa Skoda wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w Volvo

Zablokowany ruch na krajowej szóstce. Osobowa Skoda wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w Volvo

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 14.40 w Płotach na ulicy Koszalińskiej, w ciągu drogi krajowej nr 6. Jadące prawidłowo Volvo, podjęło manewr wyprzedania ciężarówki. Gdy pojazdy były na tej samej wysokości, do ruchu próbował włączyć się kierowca osobowej Skody, który wyjeżdżał ze stacji benzynowej.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że Skoda wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w Volvo. Kierująca tym ostatnim została przetransportowana do szpitala wojewódzkiego MEDICAM w Gryficach. Na razie mówimy o zdarzeniu drogowym, w zależności od rodzaju obrażeń w dalszym toku będzie możliwa kwalifikacja czy to wypadek czy kolizja drogowa – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Droga na odcinku ulicy Koszalińskiej będzie zablokowana jeszcze przez około 30 minut.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Przed nami deszczowa pogoda. Wydano ostrzeżenie

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.