Home / TRZEBIATÓW / Mały Miłoszek potrzebuje naszej pomocy

Mały Miłoszek potrzebuje naszej pomocy

Bliska rodzina Strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej i Wojskowej Straży Pożarnej z Trzebiatowa potrzebuje pomocy. Miłoszek urodził się 20 sierpnia minionego roku. Praktycznie od urodzenia walczy z bardzo groźną chorobą.
Miłoszek pochodzi z małej wsi (okolice Lęborka) w województwie pomorskim. Miłoszek miał siedem tygodni gdy zdiagnozowano u niego ostrą BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ. Od tamtej pory przebywa w szpitalu w Gdańsku, gdzie trwa ciągła walka o jego życie. Mimo, że ma dopiero kilka miesięcy przeszedł już wiele: liczne transfuzje, leczenie sterydami, trzy chemie i czwartą która trwa. Na koniec czeka go przeszczep szpiku, przed którym potrzebna jest dodatkowa terapia, której koszt wynosi 60 000 zł. Kwota ta jest nie do osiągnięcia przez jego rodziców, a każda nawet najmniejsza kwota podarowana Miłoszkowi ma wielkie znaczenie. Rodzina i znajomi szukają pomocy w całej Polsce. W imieniu rodziców Miłoszka prosimy o pomoc!

Sprawdź także

Komuś przeszkadzał orli dziób

11 listopada 2018 r. w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości mieszkańcy Trzebiatowa ufundowali nowy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.