środa, 24 Kwiecień 2019
Home / POWIAT / Jedynka Trzebiatów zagra w Wielkim Finale

Jedynka Trzebiatów zagra w Wielkim Finale

Pierwszy zespół żeński MLUKS SUS Travel Jedynki Trzebiatów zagra w Wielkim Finale Salming Ekstraligi Kobiet. Zawodniczki z Trzebiatowa zapewniły sobie prawo gry w imprezie dzięki dwóm zwycięstwo w ramach play off.

Nie obyło się bez emocji. Zawodniczki Jedynki Trzebiatów musiały wygrać jeden mecz – sobotni pojedynek, aby awansować do półfinału zawodów. W pierwszej rywalizacji, która odbyła się w Trzebini nasze unihokeistki zwyciężyły. W sobotę wszyscy liczyli na pewne zwycięstwo gospodyń i tak można było przypuszczać gdy w pewnym momencie na tablicy wyników widniał rezultat 5:2 dla Jedynki. Rozpoczęła się gonitwa „Góralek”, które ostatecznie zwyciężyły 7:6. Mecz o wszystko rozegrany został zatem w niedziele i ten był już zupełnie inny. Wyrównany i opanowany, choć nie brakowało ostrych zagrań. Więcej zimnej krwi zachowały gospodynie i to one zwyciężyły, a tym samym awansowały do finału.

Sprawdź także

Obywatele będą mieli głos? Nowa inicjatywa uchwałodawcza dla mieszkańców Trzebiatowa

Pod koniec marca rada miejska przyjęła uchwałę dotyczącą możliwości wnoszenia inicjatyw obywatelskich. To otwiera nową …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.