sobota, 25 Styczeń 2020
Home / POWIAT / Jedynka Trzebiatów zagra w Wielkim Finale

Jedynka Trzebiatów zagra w Wielkim Finale

Pierwszy zespół żeński MLUKS SUS Travel Jedynki Trzebiatów zagra w Wielkim Finale Salming Ekstraligi Kobiet. Zawodniczki z Trzebiatowa zapewniły sobie prawo gry w imprezie dzięki dwóm zwycięstwo w ramach play off.

Nie obyło się bez emocji. Zawodniczki Jedynki Trzebiatów musiały wygrać jeden mecz – sobotni pojedynek, aby awansować do półfinału zawodów. W pierwszej rywalizacji, która odbyła się w Trzebini nasze unihokeistki zwyciężyły. W sobotę wszyscy liczyli na pewne zwycięstwo gospodyń i tak można było przypuszczać gdy w pewnym momencie na tablicy wyników widniał rezultat 5:2 dla Jedynki. Rozpoczęła się gonitwa „Góralek”, które ostatecznie zwyciężyły 7:6. Mecz o wszystko rozegrany został zatem w niedziele i ten był już zupełnie inny. Wyrównany i opanowany, choć nie brakowało ostrych zagrań. Więcej zimnej krwi zachowały gospodynie i to one zwyciężyły, a tym samym awansowały do finału.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.