niedziela, 23 Luty 2020
Home / POWIAT / Szukamy „Psotki” 15 – letniej suni, która zaginęła w środę. Za informację o miejscu pobytu pieska nagroda

Szukamy „Psotki” 15 – letniej suni, która zaginęła w środę. Za informację o miejscu pobytu pieska nagroda

W środę  między godziną 21.00 a 22.00 w okolicach pałacu w Trzebiatowie zaginęła suczka. – Mamy informację, że Psotka była widziana ostatni przy bramie pałacowej. Nigdy nie oddalała się dalej jak do mostu koło pubu Hattric. Mieszkamy na Dworcowej, piesek poruszał się do tej pory na obszarze 50 – 100 metrów, nie dalej – mówią zrozpaczeni właściciele.

  – Jesteśmy zrozpaczeni, do tej pory nie ma wieści o piesku. Psotka w marcu skończy 16 lat. Mamy ją ze schroniska. To typowy łóżkowiec. Chora, niedosłysząca i widzi bardzo słabo. Przeczesaliśmy cały Trzebiatów, każdy krzak czy pobliskie podwórka.. Mogła zabłądzić wejść nie do tej klatki, może ktoś ją przymknął nie zauważając jej.  Jakby to był młody pies mogłabym pomyśleć, że porostu uciekła, ale dyla a jej coś się musiało stać. Nikt jej nie widział, kompletnie nikt. Nigdy przez 12 lat nie uciekła. Apelujemy do ludzi, jeśli nawet ktoś przez przypadek jej coś zrobił, potrącił, może nas anonimowo powiadomić. Wyznaczyliśmy nagrodę. Nie mogę tego tak zostawić, musimy ją znaleźć żywą lub nie – piszą właściciele. W sprawie pieska można również kontaktować z Gryfickim.info.

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.