czwartek, 17 Październik 2019
Home / POWIAT / Seniorki Jedynki Trzebiatów walczą o prawo gry w Wielkim Finale

Seniorki Jedynki Trzebiatów walczą o prawo gry w Wielkim Finale

Podopieczne Artura Cirockiego i Tomasza Bogdańskiego – seniorki Jedynki Trzebiatów walczą o prawo gry w Wielkim Finale Salming Ekstraligi w unihokeju, który odbędzie się 13 kwietnia. Aby walczyć o medale muszą jednak wygrać mecz z PUKS Trzebinią. Ten pojedynek odbędzie się już dzisiaj (sobota) o godzinie 19:00 w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.

Plan jest bardzo prosty. Zawodniczki Jedynki Trzebiatów muszą wygrać z przeciwniczkami z Trzebini, aby walczyć o złoty medal ligi. Na tym etapie (play off) rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. W pierwszym meczu, który odbył się w Trzebini, zawodniczki z Trzebiatowa wygrały 6:5. Dzisiaj zawody przenoszą się do Mrzeżyna. Jeżeli w sobotę unihokeistki Jedynki zwyciężą awansują, jeżeli nie – o wszystkim zadecyduje niedzielny mecz. Wielki Finał odbędzie się 13 kwietnia, ale nie znamy jeszcze lokalizacji ostatniego turnieju sezonu. Jeżeli nasze unihokeistki awansują, w półfinale zagrają ze zwycięzcą pary Podhale Nowy Targ/ Ambra Ożarów.

Mrzeżyńskie Centrum Sportu / sobota / godzina 19:00

Mrzeżyńskie Centrum Sportu / niedziela/ godzina 10:00 (w przypadku porażki Jedynki Trzebiatów w sobotę)

Sprawdź także

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie zostali uroczyście włączeni do grona społeczności. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.