wtorek, 16 Lipiec 2019
Home / GRYFICE / Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina „Związek Otwarty”

Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina „Związek Otwarty”

ON – dotknięty szaleństwem mężczyzn po czterdziestce, rozpaczliwie poszukujący uciekającej  młodości w kolejnych romansach.  ONA: nałogowo uzależniona od nieudanych prób samobójczych, stojąca na krawędzi załamania nerwowego i dotknięta również szaleństwem kobiet po czterdziestce – czyli spektakl „Związek Otwarty”, na który zaprasza Gryficki Dom Kultury – 13 lutego o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w siedzibie GDK. Koszt 30 zł.
„Jeśli otwarty związek dwóch osób ma funkcjonować, może być otwarty tylko z jednej strony: ze strony mężczyzny. Bo jak się związek otworzy z obu stron, to powstaje… przeciąg!”  ON: dotknięty szaleństwem mężczyzn po czterdziestce, rozpaczliwie poszukujący uciekającej młodości w kolejnych romansach.  ONA:  nałogowo uzależniona od nieudanych prób samobójczych, stojąca na krawędzi załamania nerwowego i oczywiście… dotknięta szaleństwem kobiet po czterdziestce.  ONI: Małżeństwo przechodzące poważny kryzys.  Kryzys w małżeństwie bywa niekiedy zabawny. Kryzys we włoskim małżeństwie jest po prostu komedią.  Zazdrość, miłość, przywiązanie – wszystkie te uczucia zostaną wystawione na ciężką próbę, kiedy ON zaproponuje zmianę ich małżeństwa w związek otwarty, a ONA – początkowo wrogo nastawiona – odnajdzie się w tej zmianie nad wyraz dobrze.  Farsa napisana przez włoskiego laureata literackiej Nagrody Nobla Dario Fo, jego żonę Frankę Rame i ich syna Iacoba Fo jest przewrotną, przezabawną komedią. Ale jest także majstersztykiem dramaturgicznym: to teatr w teatrze, w którym poczesne miejsce zajmują bezpośredni kontakt i dialog z widzem. Bilety na spektakl można kupić w siedzibie Gryfickiego Domu Kultury, koszt 30 zł, tel.: 91 384 2688  e-mail: infogdk@o2.pl   www.gdk-art.net

Sprawdź także

Dworcowa wystawa pamiątek kolejowych

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza do obejrzenia nowo otwartej wystawy miniatur i pamiątek kolejowych, znajdującej się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.