czwartek, 19 Wrzesień 2019
Home / BROJCE / Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczyło z pożarem, jaki wybuchł w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Do akcji wezwano jednostki z Gryfic a także Trzebiatowa. Ogień pojawił się przed godzina 21.00, w części poddasza, gdzie mieszkały trzy rodziny. Żywioł zaczął trawić również fragment drugiego budynku. Na miejscu akcji obecny był wójt Michał Zinowik.

Około godziny 23.00 udało się opanować pożar, trwa zabezpieczanie pogorzeliska i pozostałego dobytku. Ogień pojawił się przed godziną 21.00. Płonęła część poddasza, gdzie znajdowały się trzy mieszkania, płomienie zajęły również drugi budynek. Dach nad głową straciło sześć osób. Wójt gminy Michał Zinowik, który zadeklarował pomoc dla pogorzelców, którzy schronienie znaleźli u rodziny i sąsiadów.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Dożynki w Gminie Brojce

Podziękowanie za tegoroczne plony oraz świętowanie zakończenia żniw, rozpoczęło się o godzinie 13:00 w Parafii …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.