czwartek, 18 Kwiecień 2019
Home / BROJCE / Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczyło z pożarem, jaki wybuchł w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Do akcji wezwano jednostki z Gryfic a także Trzebiatowa. Ogień pojawił się przed godzina 21.00, w części poddasza, gdzie mieszkały trzy rodziny. Żywioł zaczął trawić również fragment drugiego budynku. Na miejscu akcji obecny był wójt Michał Zinowik.

Około godziny 23.00 udało się opanować pożar, trwa zabezpieczanie pogorzeliska i pozostałego dobytku. Ogień pojawił się przed godziną 21.00. Płonęła część poddasza, gdzie znajdowały się trzy mieszkania, płomienie zajęły również drugi budynek. Dach nad głową straciło sześć osób. Wójt gminy Michał Zinowik, który zadeklarował pomoc dla pogorzelców, którzy schronienie znaleźli u rodziny i sąsiadów.

Gryfickie.info

Sprawdź także

SANDRA SPA poszukuje pracowników gastronomii! Poszukiwany: kucharz, młodszy kucharz i pomoc kuchenna

Sandra J. Zalewski i Spółka Sp. Jawna w Pogorzelicy jest jednym z obiektów wypoczynkowych na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.