sobota, 18 Styczeń 2020
Home / BROJCE / Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Pożar mieszkania w w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Dach nad głową straciło sześć osób. Aktualizacja

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, jaki wybuchł w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Brojcach. Do akcji wezwano jednostki z Gryfic a także Trzebiatowa. Ogień pojawił się przed godzina 21.00, w części poddasza, gdzie mieszkały trzy rodziny. Żywioł zaczął trawić również fragment drugiego budynku. Na miejscu akcji obecny był wójt Michał Zinowik.

Około godziny 23.00 udało się opanować pożar, trwa wyburzanie i zabezpieczanie pogorzeliska. Ogień pojawił się przed godziną 21.00. Płonęła część poddasza, gdzie znajdowały się trzy mieszkania, płomienie zajęły również drugi budynek. Dach nad głową straciło sześć osób. Wójt gminy Michał Zinowik, który zadeklarował pomoc dla pogorzelców, którzy schronienie znaleźli u rodziny i sąsiadów.

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Szkoła w Dargosławiu do hymnu z Wiceministrem

W Szkole Podstawowej w Dargosławiu w piątek 08 listopada obchodzono 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Tę …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.