czwartek, 23 Styczeń 2020
????????????????????????????????????
Home / GRYFICE / „Gryfickie Dęciaki” po trzech latach zagrają z wielkim hukiem! Zespoły z Polski i Europy przyjadą do Gryfic

„Gryfickie Dęciaki” po trzech latach zagrają z wielkim hukiem! Zespoły z Polski i Europy przyjadą do Gryfic

To będzie prawdziwy comeback! Już 7 czerwca w piątek zobaczymy pierwsze prezentacje! Na przegląd orkiestr dętych „Gryfickie Dęciaki” przyjadą zespoły z całej Polski, a także goście z Europy. W programie koncerty, parady uliczne, pokazy show i Jubileusz 10 – lecia Red Swing Low!

 – Drodzy Państwo, dokładnie 10 lat temu w naszym mieście utworzona została Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Na samym początku jedynie mała grupa perkusyjna wyewoluowała w znaną Państwu dziś Red Swing Low, koncertującą na całym świecie! Mamy nadzieje, że zechcecie razem z nami świętować to szczególne wydarzenie – mówi Krzysztof Malicki, kapelmistrz oraz dyrektor muzyczny orkiestry. Już wkrótce będzie znana pełna lista zespołów, które przyjadę w czerwcu do Gryfic. Grupy, które chciałabym zaprezentować się na „Gryfickich Dęciakach” mogą swoje zgłoszenia wysyłać na email: redswinglow@wp.pl. Wszelkie informacje pod numerem telefonu +48 883 688 040. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Gryfice, Gryficki Dom Kultury, Red Swing Low.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa festiwalu:
https://drive.google.com/open…

Gryfickie.info

 

????????????????????????????????????

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.