czwartek, 17 Październik 2019
Home / POWIAT / „Pochylmy się w ciszy nad tą śmiercią” – znicz dla Pawła Adamowicza w Trzebiatowie. Spotkajmy się na rynku!

„Pochylmy się w ciszy nad tą śmiercią” – znicz dla Pawła Adamowicza w Trzebiatowie. Spotkajmy się na rynku!

– Zapalmy znicz, pochylmy się nad tą bezsensowną śmiercią, oddajmy hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi – piszą inicjatorzy spontanicznej akcji na rynku w Trzebiatowie.  Spotykajmy się w środę, 16 stycznia o godzinie 20.0, niech każdy komu droga jest miłość i szacunek do drugiego człowieka dołączy.

Trzebiatów w środę zapali symboliczny znicz dla Pawła Adamowicza, który zmarł w poniedziałek po ataku nożownika. Zaprotestujmy tak jak inne miasta przeciw przemocy, przeciw nienawiści. Bądźmy wspólnotą, pokażmy, że ze złem można walczyć tylko jednością i miłością. Zmiany nie dokonują się od razu, potrzeba na nie czasu. Ale niech ta bezsensowna śmierć stanie się przyczynkiem do czegoś dobrego i do dyskusji jak powinien wyglądać język codzienności. Spotkajmy się na rynku w Trzebiatowie. Środa, 16 stycznia godzina 20.00.

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie zostali uroczyście włączeni do grona społeczności. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.