niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Wiec przeciw przemocy i nienawiści! Myślami z Pawłem Adamowiczem. Gryfice włączają się akcji. Przyjdź w poniedziałek na plac Zwycięstwa

Wiec przeciw przemocy i nienawiści! Myślami z Pawłem Adamowiczem. Gryfice włączają się akcji. Przyjdź w poniedziałek na plac Zwycięstwa

 – Spotkajmy się, żeby w milczeniu wyrazić swój sprzeciw wobec nienawiści i przemocy, żeby okazać swoją solidarność z Prezydentem Pawłem Adamowiczem. Bądźmy wszyscy, bez względu na poglądy. W tej sprawie bądźmy razem – to słowa apelu organizatorów wiecu „Przeciw nienawiści i przemocy” a także aktu solidarności z ciężko rannym podczas finału WOŚP w Gdańsku – prezydentem Pawłem Adamowiczem. Gryfice także włączają się w akcję. – Spotkajmy się 14 stycznia o godzinie 19.00 na Placu Zwycięstwa – zachęca Beata Katkowska, która weźmie udział w wiecu.

Po ataku Jurek Owsiak mówił do zebranych w Warszawie: – „To się dzieje w moim rodzinnym Gdańsku. Coś nieprawdopodobnego. Dzieje się to w środkowej Europie, w Polsce, która słynęła z tego, że jest krajem, który wymyślił wolność, solidarność dla innych krajów w XX wieku.” Prosił o to, żebyśmy nie odpowiadali nienawiścią na nienawiść. W akcję włącza się kolejne miasta w Polsce, wiec odbędzie się również w Berlinie i brytyjskiej ambasadzie. Wierzymy, że również Gryficzanie wyrażą swój sprzeciw wobec przemocy i będę tego dnia na placu Zwycięstwa w Gryficach o godzinie 19.00.

Gryfickie.info fot. adamowicz.pl

CAŁA POLSKA WIEC PRZECIWKO NIENAWIŚCI I PRZEMOCY ŚWIATEŁKO MYŚLAMI Z PAWŁEM ADAMOWICZEM

Sprawdź także

Camera Obscura. Wystawa w Gryficach

Gryficki Dom Kultury oraz autor Ryszard Poprawski zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Camera Obscura …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.