poniedziałek, 17 Czerwiec 2019
Home / GRYFICE / II Aquatlon – policz się cukrzycą! Gryficka pływalnia włącza się w 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

II Aquatlon – policz się cukrzycą! Gryficka pływalnia włącza się w 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą sobotę od godziny 10.00 do 13.00 będzie można spróbować swoich sił w pływaniu i bieganiu podczas II Aquatlonu. Impreza odbywać się na basenie miejskim w Gryficach.

Gryficka impreza włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie, by dać szansę uczestnikom na udział w innych, sportowych wydarzeniach w regionie, organizatorzy zaplanowali II Aquatlon w sobotę – 12 stycznia. – Zapraszamy wszystkich chętnych. Do przepłynięcia 250 metrów, czyli dziesięć długości basenu, do przebiegnięcia niecałe 4 km. Limit zawodników to 60 osób, ale nadal są miejsca! Rozprawcie się z cukrzycą zapraszamy – mówi Łukasz Uldynowicz, kierownik gryfickiej pływalni. – Pieniądze z opłat startowych, czyli cegiełek trafią do puszki WOŚP, a następnie przekazane zostaną do gryfickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryficach, z którym ściśle współpracujemy – dodaje. Opłata startowa to 20 złotych. Osoby, które nie zgłosiły swojego udziału drogą emailową, mogą zarejestrować się jeszcze w dniu imprezy w biurze zawodów od 7.00 – 9.00 (jeśli nie zostanie wyczerpany limit). Aquatlon rozpocznie się o godzinie 10.00. – pływanie seriami, od 11.30 rozegrana zostanie konkurencja biegowa.

mada

 

Sprawdź także

Letni ogródek gastronomiczny w sercu Gryfic?

Burmistrz Gryfic zaprasza podmioty zainteresowane urządzeniem i funkcjonowaniem letniego ogródka gastronomicznego zlokalizowanego w pierzei północnej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.