niedziela, 20 Styczeń 2019
Home / GRYFICE / II Aquatlon – policz się cukrzycą! Gryficka pływalnia włącza się w 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

II Aquatlon – policz się cukrzycą! Gryficka pływalnia włącza się w 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą sobotę od godziny 10.00 do 13.00 będzie można spróbować swoich sił w pływaniu i bieganiu podczas II Aquatlonu. Impreza odbywać się na basenie miejskim w Gryficach.

Gryficka impreza włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie, by dać szansę uczestnikom na udział w innych, sportowych wydarzeniach w regionie, organizatorzy zaplanowali II Aquatlon w sobotę – 12 stycznia. – Zapraszamy wszystkich chętnych. Do przepłynięcia 250 metrów, czyli dziesięć długości basenu, do przebiegnięcia niecałe 4 km. Limit zawodników to 60 osób, ale nadal są miejsca! Rozprawcie się z cukrzycą zapraszamy – mówi Łukasz Uldynowicz, kierownik gryfickiej pływalni. – Pieniądze z opłat startowych, czyli cegiełek trafią do puszki WOŚP, a następnie przekazane zostaną do gryfickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryficach, z którym ściśle współpracujemy – dodaje. Opłata startowa to 20 złotych. Osoby, które nie zgłosiły swojego udziału drogą emailową, mogą zarejestrować się jeszcze w dniu imprezy w biurze zawodów od 7.00 – 9.00 (jeśli nie zostanie wyczerpany limit). Aquatlon rozpocznie się o godzinie 10.00. – pływanie seriami, od 11.30 rozegrana zostanie konkurencja biegowa.

mada

 

Sprawdź także

Uwaga! Szukamy Miśka, sympatycznego kundelka, który zaginął kilka dni temu

Misiek to troszkę lękliwy, ale bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi piesek. Zaginął w początkach tygodnia, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.