niedziela, 20 Styczeń 2019
Home / GRYFICE / 68 – letni myśliwy postrzelony na polowaniu. Mężczyzna walczy o życie

68 – letni myśliwy postrzelony na polowaniu. Mężczyzna walczy o życie

W sobotę około godziny 13.00 doszło do-  jak tłumaczy wstępnie policja –  nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego został postrzelony 68 – letni myśliwy z gminy Karnice, członek Koła Łowieckiego „Dzik”. Mężczyzna trafił do szpitala MEDICAM w Gryficach, gdzie przez kilka godzin lekarze walczyli go jego życie. Jego stan nadal jest poważny.

– Potwierdzam informację o zdarzeniu, do którego doszło w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych w miejscowości Dobrzyca, gdzie podczas polowania zbiorowego został postrzelony 68 – letni mężczyzna – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. – Ze wstępnych ustaleń policji oraz prokuratury wynika, że zdarzenie miało charakter nieszczęśliwego wypadku. Oczywiście wersję tę potwierdzi śledztwo – dodaje rzecznik.

Jak ustaliło Gryfickie.info, 68 – latek doznał rany postrzałowej jamy brzusznej, pocisk miał przestrzelić ciało na wylot. Mężczyzna był przytomny, gdy ratownicy pogotowia dotarli na miejsce polowania. Został natychmiast przewieziony do szpitala MEDICAM w Gryficach, gdzie przeszedł wielogodzinną operację. Jego stan nadal jest poważny.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Uwaga! Szukamy Miśka, sympatycznego kundelka, który zaginął kilka dni temu

Misiek to troszkę lękliwy, ale bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi piesek. Zaginął w początkach tygodnia, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.