poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / GRYFICE / 68 – letni myśliwy postrzelony na polowaniu. Mężczyzna walczy o życie

68 – letni myśliwy postrzelony na polowaniu. Mężczyzna walczy o życie

W sobotę około godziny 13.00 doszło do-  jak tłumaczy wstępnie policja –  nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego został postrzelony 68 – letni myśliwy z gminy Karnice, członek Koła Łowieckiego „Dzik”. Mężczyzna trafił do szpitala MEDICAM w Gryficach, gdzie przez kilka godzin lekarze walczyli go jego życie. Jego stan nadal jest poważny.

– Potwierdzam informację o zdarzeniu, do którego doszło w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych w miejscowości Dobrzyca, gdzie podczas polowania zbiorowego został postrzelony 68 – letni mężczyzna – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. – Ze wstępnych ustaleń policji oraz prokuratury wynika, że zdarzenie miało charakter nieszczęśliwego wypadku. Oczywiście wersję tę potwierdzi śledztwo – dodaje rzecznik.

Jak ustaliło Gryfickie.info, 68 – latek doznał rany postrzałowej jamy brzusznej, pocisk miał przestrzelić ciało na wylot. Mężczyzna był przytomny, gdy ratownicy pogotowia dotarli na miejsce polowania. Został natychmiast przewieziony do szpitala MEDICAM w Gryficach, gdzie przeszedł wielogodzinną operację. Jego stan nadal jest poważny.

Gryfickie.info

Sprawdź także

I ślubuję Ci miłość, wierność. Medale Prezydenta RP z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dziesięć par z gminy Gryfice i Brojce odebrało z rąk burmistrza Medale Prezydenta RP za …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.