niedziela, 20 Styczeń 2019
Home / REGION / Na Bałtyku sztorm! Plaża pod wodą, w porcie mrzeżyńskim cofka. Wieczorem wiatr będzie słabnąć

Na Bałtyku sztorm! Plaża pod wodą, w porcie mrzeżyńskim cofka. Wieczorem wiatr będzie słabnąć

Jak podają synoptycy IMiGW do godziny 19.00 wiatr będzie wiał z prędkością 8 do 9 w skali Beauforta, w porywach na nawet do 10. Temperatura do czterech stopni. Zachmurzenie, choć chwilami nad lądem pojawia się słońce. Może pokropić, a miejscami nawet sypnąć śniegiem. Warto zabezpieczyć sprzęty na balkonach i w ogrodach.

Głęboki niż z ośrodkiem 986 hPa nad Estonią wypełnia się i powoli przemieszcza na południe. Wyż z centrum 1047 hPa nad Szkocją umacnia się. Na Bałtyku Południowym w obszarze, którego leży również Wybrzeże Trzebiatowskie szaleje sztorm. Wprowadzono ostrzeżenie II stopnia. Wiatr północny 8 do 9, w porywach do 10. Słabnący na 7 do 8. Około godziny 19.00 siła wiatru powinna hamować, w nocy będzie wiało już tylko z siła 4 do 5.  Temperatura powietrza od 4°C do 1°C. W mrzeżyńskim porcie cofka. Nadbrzeże pod częściowo pod wodą.

Gryfickie.info

Sprawdź także

„Dźwięk ciszy” rozbrzmiał na rynku w Trzebiatowie. To był ważny głos! Mieszkańcy razem wobec przemocy

To było niezwykle podniosłe i wzruszające spotkanie. W ciszy, w której mocno wybrzmiał wiersz Wisławy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.