poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / REGION / Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w skokach narciarskich

Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w skokach narciarskich

Już w sobotę 5 stycznia odbędą się Drugie Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich! Kamieński Dom Kultury, Powiat Kamieński oraz Gmina Kamień Pomorski zapraszają wszystkich chętnych na turniej najlepszego symulatora lotów narciarskich Deluxe Ski Jump 2. Start o godzinie 12:00.

DSJ2 to absolutna sportowa oraz zręcznościowa klasyka wykonana w grafice 2D. sukces DSJ 2 nie przyszedłby jednak z pewnością, gdyby nie sukcesy Adama Małysza i tzw. małyszomania, to dzięki temu gra urosła do rangi gry kultowej. Szykuje się duża impreza. Zawody odbędą się na nowo wybudowanej skoczni narciarskiej w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury. Ponadto transmitowane będą na żywo na kanale YouTube a całość komentowana będzie przez znanego stand-upera Piotra Wojteczka. Można spodziewać się dużej dawki dobrego humoru. Do tego kiełbaska z grilla w trakcie zawodów. Czego chcieć więcej? Zapraszamy! Nie tylko orzeł potrafi latać wysoko.

Zapisy trwają do 5 stycznia 2019 roku do godziny 12:00 w biurze Kamieńskiego Domu Kultury (ul. Wolińska 9, Kamień Pomorski, tel. 663 980 133 lub 91 4000 390). Wpisowe wynosi 10,00 złotych.

Zgłoszenia należy dokonać osobiście, telefonicznie, przez facebooka lub mailowo: sekretariat@kadek-kamien.pl. Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe nagrody.

Sprawdź także

Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa w Trzebiatowie

Prokurator Rejonowy w Gryficach skierował do Sądu Rejonowego w Gryficach akt oskarżenia wobec mężczyzny podejrzanego …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.