czwartek, 20 Czerwiec 2019
Home / POWIAT / Zumba lekiem na wszystko! Dziewczyny zmiażdżyły kalorie i ładowały akumulatory!

Zumba lekiem na wszystko! Dziewczyny zmiażdżyły kalorie i ładowały akumulatory!

– Jesteśmy gotowe na Nowy Rok, wyskakane, wytańczone, lżejsze o kalorie, które zajadłyśmy w święta i szczęśliwsze, bo Zumba to czysta radość – mówiły uczestniczki szóstej odsłony „Poświątecznego spalania z Zumba Fitness”, które odbyło się w miniony czwartek. Panie poprowadził Alicja Maciulewicz – Potępa oraz Kariną Romul – Kopeć.

Większość uczestniczek czwartkowego „Poświątecznego spalania” tańczy Zumbę od dłuższego czasu, ćwiczą co najmniej dwa razy w tygodniu, latem biorą udział w zajęciach plenerowych. Jak mówią Zumba to lek na smutki, na kilka zbędnych kilogramów. Nic tak nie oczyszcza głowy jak latynowskie rytmy. – Zumba to połączenie wielu dyscyplin, mamy tu elementy fitnessu, tańca, gimnastyki i stretchingu. Może ją ćwiczyć każdy bez względu na wiek oraz formę. Podczas zajęć uczestnicy wykonują układy choreograficzne ułożone przez trenera,  które oparte są na podstawowych, ramowych elementach. Tańczyć jak śpiewa klasyk „każdy może”. Zapraszam na zajęcie w każdy wtorek i czwartek do hali sportowej przy stadionie miejskim – mówi instruktora Zumba Fitness, Alicja Maciulewicz – Potępa.

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Przypadki zachorowań na Odrę w trzebiatowskim przedszkolu

-W naszym przedszkolu wystąpiły przypadki zachorowań na ODRĘ. Prosimy o obserwację swoich dzieci, a w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.