sobota, 17 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Zobacz na co wybrać się do Kina Kapitol w najbliższy przedsylwestrowy weekend!

Zobacz na co wybrać się do Kina Kapitol w najbliższy przedsylwestrowy weekend!

Kino Kapitol zaprasza na pokazy filmu Kursk a także Pech to nie grzech. Zobacz o której seanse!

 

Kursk dramat kooprodukcja

10 sierpnia 2000 roku okręt podwodny Kursk, stalowy kolos o rozmiarach pary jumbo jetów i długości dwóch boisk piłkarskich, wyrusza na pierwsze od dekady ćwiczenia wojenne. W wielkich manewrach Floty Północnej niezatapialna duma rosyjskiej marynarki bierze udział w towarzystwie 30 okrętów i trzech innych łodzi podwodnych. Dwa dni później potężna eksplozja, którą zarejestrowały nawet sejsmografy na Alasce, posyła Kursk na dno arktycznych wód Morza Barentsa. Według docierających informacji katastrofę przeżywa zaledwie 23 z 118 obecnych na pokładzie marynarzy. Rozpoczyna się desperacka akcja ratunkowa, która przykuwa uwagę całego świata. Chociaż szanse na ocalenie oraz zasoby tlenu żołnierzy maleją z godziny na godzinę, Rosjanie konsekwentnie odmawiają przyjęcia pomocy z Zachodu.

Pech to nie grzech komedia pol.

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej.

 

Czwartek 27.12

Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra /13.30/

Grinch /15.30,17.30/

Narodziny Gwiazdy /19.30/

Piątek 28.12

Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra /15.00/

Grinch /17.00/

Pech to nie grzech /19.30/

Sobota 29.12

Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra /15.00/

Kursk /17.00/

Pech to nie grzech /19.30/

Niedziela 30.12

Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra /15.00/

Pech to nie grzech /17.00/

Kursk /19.30/

Sprawdź także

Trwa budowa świetlic wiejskich w Baszewicach, Borzyszewie i Rzęsinie

W grudniu tego roku zostaną oddane do użytku trzy świetlice wiejskie, na budowę których gmina …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.