niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / BROJCE / Puls Miasta towarzyszy czytelnikom od 3 lat. 18 grudnia ukazał się pierwszy numer!

Puls Miasta towarzyszy czytelnikom od 3 lat. 18 grudnia ukazał się pierwszy numer!

Jesteśmy z Wami od trzydziestu sześciu miesięcy. To była emocjonująca podróż, w czasie której byliśmy świadkami historycznych zmian, małych rewolucji i wielkich przegranych. I wciąż mamy apetyt na więcej. Dziękujemy, że towarzyszycie nam Państwo w tej wyjątkowej przygodzie!

Bohaterkami pierwszego numeru Pulsu Miasta, który ukazał się18 grudnia 2015 były mieszkanki domu przy ul. Kościuszki, które administrowaniem zajmował się Zakład Budynków Komunalnych. Stanisława Rosińska przez lata walczyła z liszajami wilgoci, łatając nieduże mieszkanie w poniemieckim budynku. Perspektywa 40% podwyżki czynszu, którą chciał wprowadzić ówczesny burmistrz Zdzisław Matusewicz rozwścieczała najemców lokali gminnych w całym Trzebiatowie. remonty. W czwartek, 17  grudnia w niespełna tydzień przed Wigilią odbieraliśmy z drukarni pierwszy, historyczny numer „Pulsu”, którego cały nakład rozszedł się dzień później w kilka godzin. Złośliwi i ci, których uwierało pojawienie się nowej gazety nie wróżyli nam długiego żywota.

Więcej czytaj w świątecznym numerze Pulsu, który w regionie już w piątek – 22 grudnia.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Ostatni tegoroczny koncert w Ogrodzie Japońskim

Ostatni tegoroczny koncert w ramach „Gryfickiego Lata Muzycznego” odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 17:00 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.