poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / KULTURA / Wigilia miejska w Trzebiatowie za nami. Zobacz zdjęcia

Wigilia miejska w Trzebiatowie za nami. Zobacz zdjęcia

Trzebiatowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Autyzmem „Niebieskie Serce” przy wsparciu Przyjaciół zorganizowało po raz pierwszy w Trzebiatowie spotkanie wigilijne dla wszystkich mieszkańców. Jak można było się przekonać – był to strzał w przysłowiową „10”.

– Świętna zabawa dla każdego. Pomimo mroźnej pogody można bardzo ciepło i przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie – mówili pełni podziwu uczestnicy spotkania wigilijnego, które po raz pierwszy zorganizowane zostało w Trzebiatowie przez  Stowarzyszenie „Niebieskie Serce” przy wsparciu wielu Przyjaciół między innymi: GRH „Nałęcz”, trzebiatowskich szkół, Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie. Każdy mógł skosztować prawdziwych przysmaków – pierogów w wielu odsłonach, bigosu, barszczyku, śledzi,  a także ciast. Na scenie prezentowali się lokalni artyści, a każdy mógł wspomóc działalność Stowarzyszenia wrzucając pieniążka do niebieskiej puszki.

Sprawdź także

Dziewczyny udowodniłyście, że siła jest kobietą! Aktywny Dzień Kobiet – Zdrową być – zobacz galerię!

I stało się! Po raz trzeci dowiodłyśmy, że siła jest kobietą! Ani deszcz, ani wiatr …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.