czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / KULTURA / Wigilia miejska w Trzebiatowie za nami. Zobacz zdjęcia

Wigilia miejska w Trzebiatowie za nami. Zobacz zdjęcia

Trzebiatowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Autyzmem „Niebieskie Serce” przy wsparciu Przyjaciół zorganizowało po raz pierwszy w Trzebiatowie spotkanie wigilijne dla wszystkich mieszkańców. Jak można było się przekonać – był to strzał w przysłowiową „10”.

– Świętna zabawa dla każdego. Pomimo mroźnej pogody można bardzo ciepło i przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie – mówili pełni podziwu uczestnicy spotkania wigilijnego, które po raz pierwszy zorganizowane zostało w Trzebiatowie przez  Stowarzyszenie „Niebieskie Serce” przy wsparciu wielu Przyjaciół między innymi: GRH „Nałęcz”, trzebiatowskich szkół, Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie. Każdy mógł skosztować prawdziwych przysmaków – pierogów w wielu odsłonach, bigosu, barszczyku, śledzi,  a także ciast. Na scenie prezentowali się lokalni artyści, a każdy mógł wspomóc działalność Stowarzyszenia wrzucając pieniążka do niebieskiej puszki.

Sprawdź także

Jubileuszowy koncert na Gotyckim Szlaku w Trzebiatowie

Po raz dziesiąty Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z parterami zaprasza na cykl wycieczek, spotkań …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.