środa, 12 Grudzień 2018
Home / BROJCE / Dojazd do gryfickiego szpitala oficjalnie otwarty

Dojazd do gryfickiego szpitala oficjalnie otwarty

Dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lecznicy w Gryficach będzie łatwiejszy i bardziej komfortowy. Placówka właśnie zakończyła remont drogi wewnętrznej. Inwestycja została dofinansowana środkami Urzędu Marszałkowskiego oraz lokalnych samorządów. Otwarcie nowej infrastruktury nastąpiło w piątek 7 grudnia.

Remont drogi wewnętrznej objął wymianę nawierzchni a także modernizację bądź budowę miejsc postojowych i chodników. Po przeprowadzonej renowacji infrastruktury dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego będzie w pełni komfortowy, łatwy oraz wygodny. Inwestycja kosztowała prawie 1,2 mln zł. Część wydatków pokryły zachodniopomorskie samorządy. Urząd Marszałkowski przeznaczył 300 tys. zł, Powiat Gryficki 150 tys. zł, Gmina Gryfice 100 tys. zł, Gmina Trzebiatów 40 tys. zł, a Gmina Brojce 10 tys. zł. Pozostałą kwot\ę wyłożyła lecznica.

Sprawdź także

Stan wojenny na ulicach Trzebiatowa. Zaproszenie na rekonstrukcję

Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański oraz kierownik Klubu Wojskowego 7 BOW zapraszają na żywą lekcję historii …

5 komentarzy

  1. A co tam robi narcystyczny burmistrz Trzebiatowa, znowu będzie się przechwalal, że sam wybudował ta drogę i jak się rozpedzi to zaraz też szpital budował, las sadzil, osiedle wybudował itd.Samochwala w kącie stała. ..

  2. szacun dla gmin, ktore dolozyly sie do remontu, bo szpital wojewodzki podlega pod marszalka i to on powinien sfinansowac inwestycje w calosci

  3. Nie wymagam zbyt wiele, ale o jedno proszę. Błagam, czytajcie ze zrozumieniem. Jeżeli jest napisane, że gmina Trzebiatów dołożyła do projektu 40 tysięcy złotych, to jest naturalne, że burmistrz uczestniczył w otwarciu. Bez zawiści. Błagam.

  4. Ciekawe, ile mb drogi przypada na jedną osobę przecinającą wstęgę. Więcej otwierających niż wiwatujących.

  5. No i po co ten 1 szpital na Powiat w Trzebiatowie był ale oouszczony jest a do Płot nie wartoe bo więcej gadają a nie robią np zróbcie szpital w Trzebiatowie bo jak jest taki sezon to nie ka czasu lecieć karetka na gryfice tylko jak naj bliżej tak to karetma by jechał by 10km a nie 28 bezsensu ( tylko taka opinia typa z Trzebiatowa)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.