poniedziałek, 19 Sierpień 2019
Home / REGION / Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Długo czekali mieszkańcy Wlewa na świetlicę z prawdziwego zdarzenia, ale się doczekali. 6 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie budynku, w którym będą mogli się teraz integrować mieszkańcy sołectwa.

Jestem bardzo szczęśliwy, że właśnie dzisiaj, w dniu świętego Mikołaja możemy wspólnie otworzyć świetlicę. To wyjątkowe miejsce, ponieważ właśnie tutaj będą mogli się integrować mieszkańcy Wlewa – zaznaczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Bardzo dziękuje Radnym, a szczególnie tym z poprzedniej kadencji, bo to właśnie dzięki nim mogliśmy rozpocząć tę inwestycję. Dziękuję i gratuluję radnej Zofii Minko, która pamiętała o swoich mieszkańcach – dodał.  Na program użytkowy nowego obiektu składa się sala świetlicy, zespół sanitarny i zaplecze gospodarcze – aneks kuchenny i pomieszczenie gospodarcze mieszczące piec c.o. Dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych korzystających z wózka jest możliwy poprzez pochylnie usytuowaną przy wejściu głównym do budynku.

Sprawdź także

Piknik Zielny w Gąbinie

Park Edukacji i Rekreacji „Mandragora” w Gąbinie zaprasza na drugą edycję Pikniku Zielnego, który odbędzie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.