środa, 12 Grudzień 2018
Home / REGION / Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Długo czekali mieszkańcy Wlewa na świetlicę z prawdziwego zdarzenia, ale się doczekali. 6 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie budynku, w którym będą mogli się teraz integrować mieszkańcy sołectwa.

Jestem bardzo szczęśliwy, że właśnie dzisiaj, w dniu świętego Mikołaja możemy wspólnie otworzyć świetlicę. To wyjątkowe miejsce, ponieważ właśnie tutaj będą mogli się integrować mieszkańcy Wlewa – zaznaczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Bardzo dziękuje Radnym, a szczególnie tym z poprzedniej kadencji, bo to właśnie dzięki nim mogliśmy rozpocząć tę inwestycję. Dziękuję i gratuluję radnej Zofii Minko, która pamiętała o swoich mieszkańcach – dodał.  Na program użytkowy nowego obiektu składa się sala świetlicy, zespół sanitarny i zaplecze gospodarcze – aneks kuchenny i pomieszczenie gospodarcze mieszczące piec c.o. Dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych korzystających z wózka jest możliwy poprzez pochylnie usytuowaną przy wejściu głównym do budynku.

Sprawdź także

Stan wojenny na ulicach Trzebiatowa. Zaproszenie na rekonstrukcję

Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański oraz kierownik Klubu Wojskowego 7 BOW zapraszają na żywą lekcję historii …

6 komentarzy

 1. Nowielice jedyna wioska w gminie bez świetlicy!

 2. Nędzny wyborca

  Będziemy my Trzebiatowianie , korzystać ze świetlicy we Wlewie , przez nieudolność miejscowych radnych . Zawsze to bliżej niż do Mrzeżyna . Aha , pod mostem przed Biedronką jest trochę miejsca do integracji !

 3. W Nowielicach jakiś exBurmistrz mieszka – pewnie nie lubi współmieszkańców

 4. Już zapraszamy do nowej hali sportowej, która będzie w Trzebiatowie!
  Do Nowielic spacerkiem niedaleko 😉

 5. Radni powiatowi i były starosta kopią juz fundamenty pod nową halę

  • Problem w tym, że teraz nikt nie pilnuje interesów Trzebiatowa w powiecie.
   Hala to już obiecywana była w poprzednich wyborach. Pewnie za 5 lat temat hali czasowo wróci, a przez ten czas Gryfice kwitnąć będą dalej.
   Widocznie nie zasługujemy na halę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.