środa, 24 Kwiecień 2019
Home / REGION / Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Świetlica we Wlewie oficjalnie otwarta

Długo czekali mieszkańcy Wlewa na świetlicę z prawdziwego zdarzenia, ale się doczekali. 6 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie budynku, w którym będą mogli się teraz integrować mieszkańcy sołectwa.

Jestem bardzo szczęśliwy, że właśnie dzisiaj, w dniu świętego Mikołaja możemy wspólnie otworzyć świetlicę. To wyjątkowe miejsce, ponieważ właśnie tutaj będą mogli się integrować mieszkańcy Wlewa – zaznaczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Bardzo dziękuje Radnym, a szczególnie tym z poprzedniej kadencji, bo to właśnie dzięki nim mogliśmy rozpocząć tę inwestycję. Dziękuję i gratuluję radnej Zofii Minko, która pamiętała o swoich mieszkańcach – dodał.  Na program użytkowy nowego obiektu składa się sala świetlicy, zespół sanitarny i zaplecze gospodarcze – aneks kuchenny i pomieszczenie gospodarcze mieszczące piec c.o. Dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych korzystających z wózka jest możliwy poprzez pochylnie usytuowaną przy wejściu głównym do budynku.

Sprawdź także

Obywatele będą mieli głos? Nowa inicjatywa uchwałodawcza dla mieszkańców Trzebiatowa

Pod koniec marca rada miejska przyjęła uchwałę dotyczącą możliwości wnoszenia inicjatyw obywatelskich. To otwiera nową …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.