środa, 12 Grudzień 2018
Home / PŁOTY / Kolejne inwestycje drogowe w naszym regionie

Kolejne inwestycje drogowe w naszym regionie

Kolejne inwestycje drogowe zostaną dofinansowane środkami z budżetu państwa. Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał umowy na podstawie, których do gmin: Moryń, Płoty, Świerzno i Kobylanka trafią dotacje o łącznej wartości blisko 3 mln zł.

Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Dotacja w wysokości prawie 865 tys. zł zostanie przekazana gminie Płoty na przebudowę drogi gminnej wraz z przebudową istniejącego skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 108 w miejscowości Sowno. Koszt inwestycji to 1 mln 175 tys. zł.

Sprawdź także

Dojazd do gryfickiego szpitala oficjalnie otwarty

Dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lecznicy w Gryficach będzie łatwiejszy i bardziej komfortowy. Placówka właśnie …

7 komentarzy

 1. Ciekawe czy sławne Bieczyno doczeka się kiedyś drogi. Moim zdaniem nigdy.

 2. Mamy trzech radnych obiecujących nowe drogi przed wyborami:
  E. Krychowiak w Mrzeżynie (przejęcie od Lasów Państwowych i naprawa).
  A. Procanin do Bieczyna
  A. rachańska ul. Dąbrówki w Trzebiatowie

  Zobaczymy czy coś zrobią czy tylko obiecywali

 3. Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

  W majowych wyborach mieszkańcy Bieczyna mogą nie głosować – staną się ponownie sławni od Portugalii po Estonię – jednocześnie dadzą świadectwo jak obłudne są władze obojętnie czy z PO czy z PiS

 4. wielbiciel bocianów

  to kara za matusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.