Home / TRZEBIATÓW / Zabawa mikołajkowa w gminie Trzebiatów

Zabawa mikołajkowa w gminie Trzebiatów

Już po raz czwarty przed ratuszem miejskim w Trzebiatowie, ku uciesze najmłodszych pojawi się św. Mikołaj wraz wieloma pomocnikami.  W tym roku zabawa mikołajkowa odbędzie się 2 grudnia.

Św. Mikołaj wraz z przyjaciółmi odwiedzi Trzebiatów w niedzielę 2 grudnia około godz. 16:00. Rozpoczęcie imprezy planowane jest już od godziny 14:00 na placu przed Ratuszem Miejskim. Na najmłodszych św. Mikołaja czeka wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy, słodycze, gorąca czekolada, kiermasze oraz występy dzieci.

Zainteresowani paczkami proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z ZDGiGK w Trzebiatowie ul. Sportowa 19 od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30 tel. 91 38 72 623 lub 509 262 210.

Sprawdź także

Mariusz Gładysz potrzebuje naszej pomocy

Mariusz Gładysz, mieszkaniec Trzebiatowa potrzebuje naszej pomocy. Dokładnie 12 miesięcy temu usłyszał pierwszą diagnozę – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.