Home / REGION / Relacja „na żywo” z Trzebiatowa dostępna w internecie

Relacja „na żywo” z Trzebiatowa dostępna w internecie

Z myślą o promocji walorów turystycznych Trzebiatowa postanowili prowadzić transmisję na żywo z widokiem centrum miasta. Dwaj mieszkańcy gminy Trzebiatów nie ukrywają jednak, że dzięki możliwość powszechnego dostępu do relacji może również poprawić się bezpieczeństwo.

– Chcieliśmy pokazać, jakie walory turystyczne ma nasze miasto. To promocja Trzebiatowa – mówi Krzysztof Wasilewski, jeden z pomysłodawców relacji na żywo, która pojawiła się na w Internecie. Na jednej z kamienic w centrum miasta zawisła kamera, która na cały świat wysyła relacje na żywo z widokiem na trzebiatowski ratusz i rynek. – Niewątpliwe może zwiększyć to poczucie bezpieczeństwa. A szczególnie wtedy, kiedy będziemy mieli świadomość, że ktoś nas widzi – dodaje. Według planów relacja prowadzona będzie testowo – przez kilka dni. Docelowo ma się pojawić na stałe w sezonie wakacyjnym. Pomysłodawcy Krzysztof Wasilewski i Marcin Nowakowski planują również wprowadzenie lepszego sprzętu, który poprawi, jakość.

 

Sprawdź także

Czy ZBK spłaci swoje długi? Wspólnoty nie wiedziały, że spółka planuje oddać 15% z zaległości na funduszach remontowych

Przyszłość Zakładu Gospodarki Komunalnej stoi pod znakiem zapytania. Toczy się właśnie postępowanie odwoławcze przez Sądem …

3 komentarze

  1. Brawo Panowie za inicjatywę. Nasuwa się pytanie za co bierze pieniądze referat promocji?

  2. Mam wrażenie ,że w tym mieście nie tylko referat promocji jest do ……. , cała reszta ma taką samą wartość. Oni wszyscy pomiedzy sobą dobrze się promują i windują , jak powiedział jeden z bohaterów filmu ,,Sami swoi” To windowanie będzie trwać do czasu aż ,,naród się wk……. i rozgoni to towarzystwo wzajemnej adoracji .

  3. Za to ,ze są dobrymi znajomymi burmistrza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.