czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / REGION / Relacja „na żywo” z Trzebiatowa dostępna w internecie

Relacja „na żywo” z Trzebiatowa dostępna w internecie

Z myślą o promocji walorów turystycznych Trzebiatowa postanowili prowadzić transmisję na żywo z widokiem centrum miasta. Dwaj mieszkańcy gminy Trzebiatów nie ukrywają jednak, że dzięki możliwość powszechnego dostępu do relacji może również poprawić się bezpieczeństwo.

– Chcieliśmy pokazać, jakie walory turystyczne ma nasze miasto. To promocja Trzebiatowa – mówi Krzysztof Wasilewski, jeden z pomysłodawców relacji na żywo, która pojawiła się na w Internecie. Na jednej z kamienic w centrum miasta zawisła kamera, która na cały świat wysyła relacje na żywo z widokiem na trzebiatowski ratusz i rynek. – Niewątpliwe może zwiększyć to poczucie bezpieczeństwa. A szczególnie wtedy, kiedy będziemy mieli świadomość, że ktoś nas widzi – dodaje. Według planów relacja prowadzona będzie testowo – przez kilka dni. Docelowo ma się pojawić na stałe w sezonie wakacyjnym. Pomysłodawcy Krzysztof Wasilewski i Marcin Nowakowski planują również wprowadzenie lepszego sprzętu, który poprawi, jakość.

 

Sprawdź także

Jubileuszowy koncert na Gotyckim Szlaku w Trzebiatowie

Po raz dziesiąty Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z parterami zaprasza na cykl wycieczek, spotkań …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.