środa, 12 Grudzień 2018
Home / TRZEBIATÓW / Kasa w trzebiatowskim magistracie zostanie zlikwidowana

Kasa w trzebiatowskim magistracie zostanie zlikwidowana

Burmistrz Trzebiatowa informuje, że z dniem 2 stycznia 2019 r. w Urzędzie Miejskim zostaną wprowadzone tzw. płatności masowe. W związku z tym nastąpi likwidacja kasy Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie.

Wpłat gotówkowych dokonywanych dotychczas w kasie Urzędu Miejskiego można będzie, od dnia 2 stycznia 2019 r., dokonywać w Bałtyckim Banku Spółdzielczym (bez opłat)  lub w innych placówkach bankowych, na indywidualne konto podatnika (wskazane wcześniej stosownym zawiadomieniem).

Sprawdź także

Stan wojenny na ulicach Trzebiatowa. Zaproszenie na rekonstrukcję

Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański oraz kierownik Klubu Wojskowego 7 BOW zapraszają na żywą lekcję historii …

5 komentarzy

  1. W końcu się obudzili w większości zakładòw kasy dawno polikwidowane.Jeszcze zlikwidować Straż Wiejską.

  2. Czy pomyślał ktoś o ludziach którzy nie potrafią obsługiwać internetu, albo nie potrafią wypełnić druczku lub mogą stać w kolejkach w bankach? Tak w kolejkach, bo przecież do okienka kasowego w banku przychodzą poza interesantami urzędu również klienci banku, którzy maja sprawę do banku a nie do urzędu, a to niewątpliwie zwiększy kolejki w przed okienkiem w banku, a pani z okienka nie będzie miała ani gdzie ani czasu pomóc żeby pomóc takim ludziom. Poza tym. jak znam życie, to opłaty w banku będą bezpłatne da wpłacających na konto gminy, ale prowizję zapłaci bankowi gmina! Nie wiem czy to więcej niż pensja kasjerki w urzędzie, ale wiem na pewno, że to jedno miejsce pracy mniej. Uważam to za zły i nieprzemyślany pomysł.

    • W taki sposób wiele pieniędzy z gminy wychodzi.Apel do radnych-my mieszkancy i wyborcy żądamy przeprowadzenie audytu w Radzie Miasta i urzędzie.

  3. Do zażenowany ; podpisz się : kasjerka

    • Kup sobie koło i p…..nij się w czoło! Każdy kto ma inne zdanie musi być od razu kasjerką!? Administracja publiczna ma być dla ludzi, po to ona jest. Skoro wydaje ona decyzje i pobiera różne związane z nimi opłaty, pobiera opłaty skarbowe, to powinna również stworzyć warunki przyjazne dla obywateli do ich opłacania. Nie wszystko trzeba przerzucać na spółki, banki i firmy zewnętrzne, ale jak widać niektórym to się bardzo podoba, bo pensja leci, a obowiązków i odpowiedzialności dla urzędników mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.