poniedziałek, 25 Marzec 2019
Home / REGION / Młodzi piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów otrzymali stroje od Grzegorza Krychowiaka

Młodzi piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów otrzymali stroje od Grzegorza Krychowiaka

We wtorkowe popołudnie w Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy przedstawicielami Fundacji Grzegorza Krychowiaka, a Intermarche Regą Trzebiatów. Strony reprezentowali tata reprezentanta Polski, prezes Fundacji Edward Krychowiak oraz prezes piłkarskiego klubu z Trzebiatowa – Piotr Dąbrowski. Młodzi piłkarze z Trzebiatowa otrzymali profesjonalne stroje sportowe.

– Pamiętajcie drodzy koledzy piłkarze, najważniejsza jest determinacja w dążeniu do zamierzonych celów – w czasie spotkania powiedział Edward Krychowiak. Tworząc wspólnie z Grzegorzem Fundację, miałem na względzie rozwój młodzieży. Pamiętam jak widziałem różnicę pomiędzy zawodnikami z dużych miast, a zawodnikami z małych ośrodków. Pamiętam jak na tle tych piłkarzy wyglądał Grzegorz. Dzisiaj chcemy wyrównywać te różnice. Pamiętam jak byłem z Grzesiem we Francji na początku jego kariery. Miał on wtedy 14 lat. Tam wszystko było takie perfekcyjne, wspaniałe, może nawet nieosiągalne w jakimś względzie, a mimo to zawodnik z Mrzeżyna mógł dokonać czegoś na wysokim poziomie. My możemy podać wam dłoń, ukierunkować, ale tak naprawdę wszystko zależy od was, od waszej determinacji. Nie zapominajcie również o nauce. Piłkarz musi być najlepszy w każdej dziedzinie życia – kontynuował. Podopieczni trenera Marcina Wawiórki otrzymali kompletny strój meczowy (koszulkę, spodenki, getry), a także kurtkę ortalionową i kurtkę zimową. Fundacja Grzegorza Krychowiaka wsparła również pomocą młodego piłkarza pochodzącego z Mrzeżyna Juliana Kamińskiego, który aktualnie reprezentuje Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. – To dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy, że tak wielki sportowiec, jakim jest Grzegorz Krychowiak zechciał wesprzeć nasz klub – zaznaczył Piotr Dąbrowski, prezes Intermarche Regi Trzebiatów.

Fundacja Grzegorza Krychowiaka stawia sobie za cel propagowanie zdrowego trybu życia, wspieranie sportu młodzieżowego, wspieranie rozwoju społeczności lokalnych, wsparcie materialne dla młodych sportowców, krzewienie kultury fizycznej wśród niepełnosprawnych i wszystkiego, co się z tym wiąże.

Sprawdź także

I ślubuję Ci miłość, wierność. Medale Prezydenta RP z okazji 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dziesięć par z gminy Gryfice i Brojce odebrało z rąk burmistrza Medale Prezydenta RP za …

2 komentarze

  1. Oo jaka oprawa super to się ceni ale Panie Edwardzie szkoda bardzo że na własnym podwórku nie jest Pan wstanie zadbać o klub z którego wyszedł Pana syn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.