sobota, 17 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Areszt za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Areszt za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Kryminalni ze Szczecina razem z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego gryfickiej komendy zatrzymali na terenie Gryfic trzech mężczyzn podejrzewanych o wprowadzanie do obrotu oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Policjanci zabezpieczyli ok. 2 kg amfetaminy i 0,5 kg marihuany. Cała trójka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za te przestępstwa grozi im nawet do 12 lat więzienia.

We wtorek funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji razem z kryminalnymi z Gryfic, dzięki dokonanym ustaleniom oraz prowadzonym działaniom operacyjnym, zatrzymali 38 i 36 letniego mieszkańca powiatu Gryfickiego oraz 38-letniego mieszkańca Szczecina.

Cała trójka usłyszała zarzuty wprowadzania do obrotu i posiadania znacznej ilości narkotyków.

Podczas prowadzonych działań policjanci zabezpieczyli 1972,99 g amfetaminy oraz 476,68 g marihuany a także pieniądze i 22 szt amunicji do broni palnej.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Gryficach przychylił się do wniosku gryfickiej Prokuratury i zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zarzucane czyny grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Sprawdź także

Piknik Zielny w Gąbinie

Park Edukacji i Rekreacji „Mandragora” w Gąbinie zaprasza na drugą edycję Pikniku Zielnego, który odbędzie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.