czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / BROJCE / Uroczysty apel z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w Dargosławiu

Uroczysty apel z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w Dargosławiu

Już 6 listopada w Szkole Podstawowej w Dargosławiu odbył się uroczysty apel z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Oprócz uczniów, nauczycieli oraz rodziców, szkoły przybyli: Józef Piłsudski, w którego rolę wcielił się Jerzy Nowak, Ryszard Wroński oraz legionista Kondzio z grupy rekonstrukcyjnej „Nałęcz” z Trzebiatowa.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas IV, V, VI, VII pod kierownictwem Bożeny Iwanickiej. Została przedstawiona droga Narodu Polskiego do odzyskania niepodległości. Uczennica klasy V, Aleksandra Bodnar zaśpiewała piosenki patriotyczne przy akompaniamencie Jacka Białka. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości był występ dzieci 3,4-letnich z oddziału przedszkolnego, które zaśpiewały piosenkę ” Jesteśmy Polką i Polakiem ” również przy akompaniamencie Jacka Białka.

Sprawdź także

Przerażająca burza przeszła przez Powiat Gryficki

Przerażająca burza przeszła przez Powiat Gryficki. Ulewne opady deszczu, silny wiatr i pioruny. Wielokrotnie interweniowali …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.