wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / TRZEBIATÓW / Zaatakował przechodniów w Trzebiatowie. Teraz odpowie przed sądem

Zaatakował przechodniów w Trzebiatowie. Teraz odpowie przed sądem

Policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w niedzielę (28 października) napadł na mężczyznę, a później na dwie kobiety. Napastnik usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała tych osób i trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (28 października) w godzinach wieczornych policja w Gryficach otrzymała informację, że na jednej z ulic w Trzebiatowie został zaatakowany 41-letni przechodzień. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Tego samego dnia tuż przed północą również doszło do sytuacji, w której na jednej z ulic w Trzebiatowie napastnik zaatakował dwie kobiety powodując u nich obrażenia ciała. Kryminalni z Trzebiatowa zajęli się tą sprawą i wyniku prowadzonych czynności, na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów. 33-latek trafił do policyjnego aresztu a Komendant Powiatowy Policji w Gryficach wystąpił do Prokuratora Rejonowego w Gryficach z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy

Za te przestępstwa grozi mu do 5lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.