czwartek, 22 Sierpień 2019
Home / TRZEBIATÓW / Zaatakował przechodniów w Trzebiatowie. Teraz odpowie przed sądem

Zaatakował przechodniów w Trzebiatowie. Teraz odpowie przed sądem

Policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w niedzielę (28 października) napadł na mężczyznę, a później na dwie kobiety. Napastnik usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała tych osób i trafił do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (28 października) w godzinach wieczornych policja w Gryficach otrzymała informację, że na jednej z ulic w Trzebiatowie został zaatakowany 41-letni przechodzień. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Tego samego dnia tuż przed północą również doszło do sytuacji, w której na jednej z ulic w Trzebiatowie napastnik zaatakował dwie kobiety powodując u nich obrażenia ciała. Kryminalni z Trzebiatowa zajęli się tą sprawą i wyniku prowadzonych czynności, na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gminy Trzebiatów. 33-latek trafił do policyjnego aresztu a Komendant Powiatowy Policji w Gryficach wystąpił do Prokuratora Rejonowego w Gryficach z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy

Za te przestępstwa grozi mu do 5lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Czwarta edycja bez upragnionego celu. I tym razem nie udało się przekopać portu w Mrzeżynie

I tym razem nie udało się przekopać piłkę na drugi brzeg Portu Morskiego w Mrzeżynie. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.