czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / GRYFICE / Historyczny wynik Andrzeja Szczygła w drugiej turze wyborów! Potężna przewaga nad Beatą Smoleńską

Historyczny wynik Andrzeja Szczygła w drugiej turze wyborów! Potężna przewaga nad Beatą Smoleńską

Tegoroczne wybory samorządowe przejdą do historii! Andrzej Szczygieł zwycięzcą drugiej tury! Na Szczygła postawiło 4850 wyborców, jego kontrkandydatkę poparło 2689 osób. To wynik nieoficjalny i z pewnością przewaga Szczygła wzrośnie. Trwa bowiem liczenie głosów w ostatniej komisji. Sztabowcy burmistrza spodziewają się okrągłego wyniku.

Andrzej Szczygieł stanie za sterami gminy Gryfice po raz siódmy. To jego najlepszy wynik w historii wyborów bezpośrednich w gminie Gryfice. Wciąż liczone są głosy z ostatniej komisji. Wszystko wskazuje na to, że licznik przekroczy 5 tysięcy! – Wiosną długo wahałem się z podjęciem decyzji. Negatywny pijar, w którym wytykano mi wiek był tym, co mnie zmobilizowało, otrzymałem wielkie wparcie od rodziny, przyjaciół, współpracowników a także ogromnej rzeczy mieszkańców gminy Gryfice, którzy w tych wyborach uznali, że będę dobrym gospodarzem. Z całego serca dziękuję wszystkim za głosy, za ten kolejny mandat zaufania! – mówi Andrzej Szczygieł.

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku. Uczniowie rozpoczęli wakacje

Zakończenie roku szkolnego to zawsze długo wyczekiwany przez wszystkich dzień, w którym czas ciężkiej pracy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.