sobota, 20 Lipiec 2019
Home / GRYFICE / Ostry wiatr nad regionem. Na Bałtyku szaleje sztorm!

Ostry wiatr nad regionem. Na Bałtyku szaleje sztorm!

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem silnego sztormu/3 w strefie brzegowej – część zachodnia.

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza trzeci stopień zagrożenia w 3 – stopniowej skali. Na Bałtyku silny sztorm, wiatr utrzyma się do północy 23.10.18. Wiatr południowo – zachodni skręcający na północno -zachodni 7 do 8, w porywach 9 do 10 w skali B. Jeśli nie ma konieczności, najlepiej pozostać w domu. Na drogach dojazdowych do miast może być niebezpiecznie. Nasi czytelnicy donoszą o gałęziach zalegających miejscami na jezdni na trasie z Kołobrzegu.

Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Paprykarzowa uczta w Rewalu

Paprykarzowa Uczta, Roberta Bochenko cieszyła się ogromnym powodzeniem. Setki gości wielokrotnie ustawiało się w kolejce …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.