Home / POWIAT / Nieznany sprawca uszkodził samochód kandydata PIS podczas spotkania w Gosławiu

Nieznany sprawca uszkodził samochód kandydata PIS podczas spotkania w Gosławiu

Do skandalicznego incydentu doszło w poniedziałek, podczas spotkania z wyborcami w Gosławiu (gmina Trzebiatów), na którym wystąpili kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do rady gminy i powiatu.

Tuż po zakończeniu spotkania z kandydatami do rady gminy i powiatu z listy Prawa i Sprawiedliwości okazało się, że ktoś zdewastował sprayem samochód jednego z uczestników. Na szybie auta pojawił się napis „Pisior”.  Jedna z kandydatek zamieściła zdjęcia i krótki komentarz o incydencie na swoim profilu FB. Do sprawy odniósł się również burmistrz Józef Domański, który potępił zachowanie sprawcy. „Szanowni Państwo w życiu wyznaję zasadę, aby za wszelką cenę szanować przeciwnika. Zawsze! Dzisiaj dotarły do mnie informacje o skandalicznym zachowaniu. Według nich w bardzo brzydki sposób zostali potraktowaniu członkowie Prawa i Sprawiedliwości w czasie spotkania w Gosławiu. Ja i cały mój sztab ODCINAMY SIĘ od tego typu przejawów agresji i potępiamy takie zachowanie. Rywalizacja, podobnie jak w sporcie ma być prowadzona z kulturą i fair play” – czytamy w krótkim komentarzu burmistrza.

Jak ustaliło gryfickie.info trzebiatowska policja nie otrzymała jak na razie żadnego powiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Mistrzostwa Polski Młodziczek w unihokeju rozegrane zostaną w Mrzeżynie

W najbliższy piątek w hali MCS rozpocznie się prawdziwe święto unihokeja. Przez trzy dni o …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.