wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / REGION / Kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

Kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

Z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej z Mrzeżyna oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie już 16 października, w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędzie się akcja bicia rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób. Będzie to już piąta próba przeprowadzona w Mrzeżynie.

W zeszłorocznej akcji udział więzło 160 osób. – Naszym celem jest to, aby jak najwięcej osób zapoznało się z metodą resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało możliwość zdobycia pewnego doświadczenia – powiedział Adam Dąbrowski, naczelnik OSP w Mrzeżynie. Próba pobicia rekordu rozpocznie się o godzinie 12:00 w najbliższy wtorek, 16 października. – W naszej akcji udział wezmą uczniowie z Mrzeżyna i Trzebiatowa, a także strażacy z terenu gminy Trzebiatów. Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział i dołączyć się do tej szlachetnej akcji zapraszamy przed godziną 12 do hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu, aby przystąpić do rejestracji – dodał Adam Dąbrowski.

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.