niedziela, 23 Luty 2020
Home / REGION / Kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

Kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

Z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej z Mrzeżyna oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie już 16 października, w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędzie się akcja bicia rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób. Będzie to już piąta próba przeprowadzona w Mrzeżynie.

W zeszłorocznej akcji udział więzło 160 osób. – Naszym celem jest to, aby jak najwięcej osób zapoznało się z metodą resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało możliwość zdobycia pewnego doświadczenia – powiedział Adam Dąbrowski, naczelnik OSP w Mrzeżynie. Próba pobicia rekordu rozpocznie się o godzinie 12:00 w najbliższy wtorek, 16 października. – W naszej akcji udział wezmą uczniowie z Mrzeżyna i Trzebiatowa, a także strażacy z terenu gminy Trzebiatów. Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział i dołączyć się do tej szlachetnej akcji zapraszamy przed godziną 12 do hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu, aby przystąpić do rejestracji – dodał Adam Dąbrowski.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.