czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / POWIAT / Wyśpiewali Złoty Klucz. 25 lat Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie

Wyśpiewali Złoty Klucz. 25 lat Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie

Już po raz 16., na zaproszenie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie, w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu zaprezentowali się niepełnosprawni artyści z terenu województwa zachodniopomorskiego. „O Złoty Klucz”, to cykliczna impreza, która oprócz wymiaru konkursowego służy integracji. W tym roku PSONI obchodził srebrny jubileusz – 25 lecie swojego istnienia.

W trakcie 16. edycji festiwalu „O Złoty Klucz” na deskach Mrzeżyńskiego Centrum Sportu zaprezentowało się 13 zespołów z całego województwa zachodniopomorskiego – Szczecina, Szczecinka, Białogardu, Stargardu, Goleniowa, Łobza, Kołobrzegu Gryfic oraz Trzebiatowa. W tym roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie obchodzi wspaniały jubileusz – 25 lecie swojego istnienia. – Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia. Cieszymy się widząc, że mamy tylu przyjaciół. Wspieracie nas na każdym kroku. Już od wielu lat widzimy zmianę reakcji społeczeństwa w stosunku do osób niepełnosprawnych, przynajmniej ja to zauważam na terenie gminy Trzebiatów. Dzisiaj wszyscy traktują nas – normalnie – zauważyła Halina Aleńkuć, przewodnicząca Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Trzebiatowie.

Sprawdź także

Sezon wakacyjny w gminie Trzebiatów oficjalnie otwart

W minioną sobotę (22 czerwca) w Mrzeżynie odbył się festyn z okazji oficjalnego otwarcia sezonu …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.