Home / TRZEBIATÓW / Hans Udo Vogler nie żyje

Hans Udo Vogler nie żyje

Przedwojenny mieszkaniec, honorowy obywatel Trzebiatowa – Pastor Hans Udo Vogle nie żyje.

Pastor Hans Udo Vogler był honorowym obywatelem Trzebiatowa, członkiem Trzebiatowskiego Towarzystwa Kultury oraz wielkim Przyjacielem Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury, a także przyjacielem „Herberta” (trzebiatowskiej szkoły im. Zbigniewa Herberta). Do samego końca zaangażowany w sprawy miasta, w którym się urodził i spędził dziecięce lata przy boku ojca, który był ostatnim pastorem w trzebiatowskim kościele mariackim.

– Wieczór Czterech Świec, Spotkania Pomorskie, a także wiele innych uroczystości w naszym mieście, nie będą już takie jak dawniej. Będzie nam brakowało tych charakterystycznych anegdot, śmiechu i gry na trąbce przesympatycznego pastora Hansa – podkreślają przyjaciele.

 

Sprawdź także

Komuś przeszkadzał orli dziób

11 listopada 2018 r. w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości mieszkańcy Trzebiatowa ufundowali nowy …

3 komentarze

  1. Mały człowiek z wielkim sercem . Nie pałający nienawiścią do tych co zajęli jego dom . Niech odpoczywa w pokoju .

  2. Bardzo skromny,serdeczny uczynny o wysokiej kulturze osobistej.Takim pozostanie w mojej pamięci.Zegnaj Udo.

  3. OJCZE NASZ , PRZYJMIJ GO DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO , BO SWYM ŻYCIEM UDOWODNIŁ , ŻE JEST TEGO WART . DOBRY CZŁOWIEK , SZLACHETNY NIEMIEC , POKÓJ JEGO DUSZY !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.