Home / GRYFICE / Dofinansowanie dla SOR w Gryficach

Dofinansowanie dla SOR w Gryficach

Umowy na dofinansowanie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie i Szpitala w Gryficach podpisał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński, w obecności wicewojewody Marka Subocza.

Dofinansowanie zakupu sprzętu dla SOR-ów pochodzi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Szpital w Gryficach otrzymał dofinansowanie w wysokości 132 tys. zł na zakup sprzętu o wartości 156 tys. zł, a Szpital Wojewódzki w Koszalinie 303 tys. zł na sprzęt o wartości 357,5 tys. zł. Za przekazane środki szpitale kupią m.in. respirator, kardiomonitor, defibrylator i pompy infuzyjne. Oprócz tego koszalińska placówka zakupi USG, warte 150 tys. zł.

W uroczystym podpisaniu mów uczestniczyli: Magdalen Sikora, zastępcą dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie i Piotr Sołtysiński, dyrektor Szpitala w Gryficach.

źródło: ZUW w Szczecinie

Sprawdź także

Czy ZBK spłaci swoje długi? Wspólnoty nie wiedziały, że spółka planuje oddać 15% z zaległości na funduszach remontowych

Przyszłość Zakładu Gospodarki Komunalnej stoi pod znakiem zapytania. Toczy się właśnie postępowanie odwoławcze przez Sądem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.