czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / TRZEBIATÓW / Złote Gody w Trzebiatowie

Złote Gody w Trzebiatowie

Aż 21 par świętowało jubileusz 50 lecia zawarcia związku małżeńskiego. W trakcie uroczystości wręczone zostały odznaczenia nadane przez Prezydenta Polski.

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu któremu na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim zakładając rodzinę. Odznaczenia nadane przez Prezydenta RP – Złote Róże wręczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa w towarzystwie przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Kaniewicza wiceprzewodniczących Rady Miejskiej Ireny Pietrzykowskiej i Zofii Minko oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Łęskiej. – W tym dniu jest szczególny czas na wspomnienia i na refleksje. Przez cały ten czas były dni słoneczne, ale również czasami pochmurne, ale najważniejsze żeby być razem. Złoty jubileusz pożycia małżeńskiego jest piękny i ważny. Nie tylko dla szczęśliwych małżonków, ale dla całej naszej trzebiatowskiej społeczności – zaznaczył Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. – Wszystkim obecnym parom małżeńskim składam wyrazy uznania oraz płynące z głębi serca życzenia. Niech nadchodzące dni, miesiące, lata będą dla Państwa pełne optymizmu i radości. Niech upływają Wam w spokoju, w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Niech zdrowie zawsze Wam dopisuje, a błogosławieństwo Boże dodaje Wam siły do dalszego trwania we wspólnej miłości, przyjaźni i zaufaniu – mówiła Renata Łęska, Kierownik USC.

25 wspólnego pożycia świętowali: Regina i Stanisław Banaś, Michalina i Bolesław Kołosowscy, Krystyna i Joachim Osterman, Krystyna i Leszek Polikowscy, Irena i Jan Lenkiewicz, Irena i Kazimierz Rutkowscy, Krystyna i Kazimierz Olbrycht, Krystyna Magónska i Erwin Nowyj, Danuta i Teodor Klimowscy, Krystyna i Antonii Ostaszewscy, Teresa i Roman Surmiak, Nina i Andrzej Brzozowscy, Jadwiga i Edward Kaczorowscy, Józefa i Edward Ziarno, Maria i Jan Marczyńscy, Teresa i Wiesław Lendo, Czesława i Borys Buczkowscy, Władysława i Jerzy Kuliberda, Teresa i Witold Przygoda, Barbara Tadeusz Sokal, Antonina i Gunter Skerhut.

Sprawdź także

Od 1 lipca program 500+ zacznie działać w rozszerzonej formule

Za dwa tygodnie program Rodzina 500 plus zacznie funkcjonować w rozszerzonej formule. Od 1 lipca …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.