czwartek, 27 Czerwiec 2019
Home / GRYFICE / 45 – latek stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. O krok od tragedii. Mężczyzna był pijany

45 – latek stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. O krok od tragedii. Mężczyzna był pijany

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 10.15 na drodze Gryfice – Kamień Pomorski, tuż za skrzyżowaniem w kierunku miejscowości Wilczkowo. Kierowca nagle zjechał ze swojego pasa ruchu, a następnie wypadł z drogi. Na szczęście na trasie nie było innych pojazdów. Od kierującego czuć było woń alkoholu, z trudem można było nawiązać z nim kontakt.

Jak ustaliło Gryfickie.info, kierujący to 45 – letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego. Mężczyzna próbował dojechać do Gryfic. Niedaleko zjazdu na Wilczkowo stracił panowanie nad Volkswagenem Golfem i wypadł z drogi. Na miejsce wezwane Pogotowie Ratunkowe i policję. – Kierujący został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew na badanie pod kątem obecności alkoholu we krwi – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Jak dowiaduje się nieoficjalnie Gryfickie.info mężczyzna był nietrzeźwy. Trudno było nawiązać z nim kontakt, a także przeprowadzić badanie alkomatem.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku. Uczniowie rozpoczęli wakacje

Zakończenie roku szkolnego to zawsze długo wyczekiwany przez wszystkich dzień, w którym czas ciężkiej pracy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.