Home / KULTURA / Dożynki Powiatowo – Gminne w Płotach

Dożynki Powiatowo – Gminne w Płotach

W sobotę 22 września rolnicy z całego powiatu gryfickiego będą świętować zakończenie tegorocznych zbiorów. Tym razem zabawa dożynkowa odbędzie się Płotach.

Uroczystości dożynkowe rozpocznie Msza św. w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Płotach o godzinie 11:00 a o godzinie 12:30 zaplanowane jest oficjalne rozpoczęcie uroczystości z ceremonią dzielenia chlebem. Gwiazdą tegorocznych Powiatowo-Gminnych Dożynek będzie Markus P. i zespół After Party. Po nich nastąpi pokaz laserów i rozpocznie się zabawa taneczna z DJ Simson. Na scenie zaprezentują się również lokalne zespoły.

Sprawdź także

Czy ZBK spłaci swoje długi? Wspólnoty nie wiedziały, że spółka planuje oddać 15% z zaległości na funduszach remontowych

Przyszłość Zakładu Gospodarki Komunalnej stoi pod znakiem zapytania. Toczy się właśnie postępowanie odwoławcze przez Sądem …

3 komentarze

  1. Cieniutko coś z frekwencją na tych dożynkach. Oj cieniutko! Czyżby to miał być symptom wskazujący, że taki sam może być wynik w wyborach komitetów stworzonych przez starostę?

  2. to był y dozynki? czy kampania Sacia i Klimki?????????????ciekawe kto pokrył koszty baneru z ich podobizną????? wstyd!!!!!!!!

  3. Gryflandia funduje wszystko – grille za 1200zł, 20 apaszek z haftem za 13000, kiełbasy, bigosy, kaszanki, karkówki napoje kapslowane i zakręcane – a kto rządzi w Gryflandii – no kto nasz ukochany Kaziutek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.