niedziela, 9 Grudzień 2018
Home / KULTURA / Dożynki w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

Dożynki w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

Od uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie rozpoczęły się tegoroczne Dożynki w gminie Trzebiatów. Druga część uroczystości odbyła się na Stadionie Miejskim.

Sprawdź także

„Motomikołaje” z wizytą u dzieci

6 grudnia na Placu Zwycięstwa w Gryficach zebrały się grupy Stowarzyszenia Motocyklistów Powiatu Gryfickiego „Motozakręceni” …

4 komentarze

  1. Ochy i achy ubaw po pachy a na fejsbuku się indyczą że władza promuje obcych – a może rzeczywiście – 10 zł za zjeżdżalnie to dużo. Starostwo rolnikom daje grile poczęstunek i ubaw po pachy (Mirosławice) i to wszystko za friko. Ich stać a nasza Gmina biedna z skraja i wszystkiego niedostatek? Oj dozynki zawsze mają jakieś ale.

  2. Ochy i achy ubaw po pachy a na fejsbuku się indyczą że władza promuje obcych – a może rzeczywiście – 10 zł za zjeżdżalnie to dużo. Starostwo rolnikom daje grile poczęstunek i ubaw po pachy (Mirosławice) i to wszystko za friko. Ich stać a nasza Gmina biedna z skraja i wszystkiego niedostatek? Oj dozynki zawsze mają jakieś ale.

  3. Ochy i achy ubaw po pachy a na fejsbuku się indyczą że władza promuje obcych – a może rzeczywiście – 10 zł za zjeżdżalnie to dużo. Starostwo rolnikom daje grile poczęstunek i ubaw po pachy (Mirosławice) i to wszystko za friko. Ich stać a nasza Gmina biedna z skraja i wszystkiego niedostatek? Oj dozynki zawsze mają jakieś ale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.