wtorek, 16 Lipiec 2019
Home / TRZEBIATÓW / Potrącenie na ulicy Dworcowej w Trzebiatowie. Dziewczynce nic się nie stało

Potrącenie na ulicy Dworcowej w Trzebiatowie. Dziewczynce nic się nie stało

14 września w godzinach popołudniowych w Trzebiatowie na ulicy Dworcowej doszło do potrącenia dziewczynki. Z relacji świadków wynika, że dziecko wtargnęło na jezdnie przed nadjeżdżający pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Możemy mówić o wielkim szczęściu. W godzinach popołudniowych na ulicy Dworcowej w Trzebiatowie doszło do potrącenia 7 letniej dziewczynki, która z relacji świadków wybiegła na jezdnię i została potrącona przez nadjeżdżający samochód. Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie ratunkowe i policja. Badania na zawartość alkoholu u kierującego dały wynik negatywny. Na całe szczęście dziecko nie wymagało hospitalizacji. – Ten odcinek jest bardzo niebezpieczny. Samochody bardzo często jeżdżą z nadmierną prędkością. Na szczęście w tym przypadku wszystko zakończyło się dobrze – relacjonują świadkowie. – Oczywiście często wina leży po obu stronach, dzieci powinny być lepiej pilnowane – dodają.

 

 

Sprawdź także

Przygarnij pod swój dach „Kilera”. 2 – letni piesek szuka domu

Kiler to młody 2 – letni, energiczny piesek,który trafił pod opiekę wolontariuszy z Trzebiatowa, po …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.