Home / PŁOTY / Mężczyzna wyrzucił meble przez okno. Musiała interweniować policja

Mężczyzna wyrzucił meble przez okno. Musiała interweniować policja

W godzinach porannych doszło do niecodziennych sceny w Płotach. Mieszkaniec Płotów wyrzucił przez okno meble i sprzęty z drugiego piętra, a następnie próbował je zniszczyć przy pomocy młotka.

-Potwierdzam, że na jednej z ulic w Płotach doszło do interwencji policjantów, którzy zostali poinformowani o tym, że mężczyzna wyrzucił meble przez okno, a następnie próbował je zniszczyć młotkiem. W wyniku prowadzonych działań mężczyzna został obezwładniony. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Na chwilę obecną nie znamy przyczyn takiego zachowania – zaznaczył Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. – W czasie działań policjanci nie odnotowali gróźb karalnych, nie zostali również zaatakowani – dodał.

Sprawdź także

„Granty sołeckie 2019” – ponowna edycja konkursu skierowana do sołectw

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego  zaprasza do udziału w konkursie „Granty sołeckie 2019”, skierowanego do wszystkich gmin …

Jeden komentarz

  1. Miał ochotę zmienić wystrój mieszkania, a że żaden funfel mu nie chciał pomóc to poradził sobie sam przez okno. A że nie rozpadły się to młotkiem próbował rozbić! Dobrze że nie siekierą, to by dopiero było!!! 😝😄😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.